Odpovědi na Vaše nejčastější otázky

Jak je to s cenou za služby?

Cena mých služeb se odvíjí podle rozsahu zakázky. V případě tvorby či optimalizace reklamních kampaní platí hodinová sazba (500kč/h). Co se týče správy kampaní, zde si sjednáme stabilní odměnu v měsíčních (případně jiných) intervalech. Pokud si sjednáme konzultaci, v takovém případě platí opět hodinová sazba (v tomto případě je délka konzultace i její cena předem dohodnuta).


 

Jak zjistím, co mi naše spolupráce přináší?

Na online marketingu miluji právě to, že se dá téměř vše změřit. V případě spolupráce ode mě každý měsíc dostáváte reporty, kde najdete srozumitelně vyhodnocené výsledky klíčových metrik (KPI) za dané období. Kromě toho máte vždy přístup do přehledu analytických nástrojů, jako je Google Analytics.


 

Jak vzniká obsah reklamy?
(copywriting, produkce a postprodukce videa/grafiky apod.)

Produkci a postprodukci veškerých textových či multimediálních materiálů spolu vyřešíme individuálně. Pro některé projekty si vystačím se svými zdroji, a v případě potřeby mám obchodní partnery pro každý segment tvorby multimediálních materiálů. Jestliže si materiály obstaráte sami, mou rolí bude řízení, realizace a následná optimalizace kampaně. 

Vyplatí se dělat reklamu na internetu i pro ''XYZ''?

Neznám byznys, nabízející produkt či službu, pro který by reklama na internetu neměla smysl. Samozřejmě pokud vynecháme ty, kteří nechtějí růst.
Pokud i přes to váháte, napište mi, a můžeme se pobavit se o Vašem byznyse. Nenabídnu Vám své služby, pokud by naše spolupráce nedávala smysl a postrádala by potenciál zisku. 

lze se dohodnout na dálku?

Vzhledem k povaze služeb, které nabízím, je možné zahájit a udržovat spolupráci na dálku. Pokud však spolupráce probíhá pouze přes internet, není v mých silách např. zajistit pořízení fotek či videa ve firmě sídlící na druhém konci republiky. V takovém případě je nutné, aby případné materiály zařídil a poskytl sám klient.
Máte jinou otázku?

Napište mi, rád Vám na ni odpovím.

  • Facebook - Tomáš Was
  • Instagram - Tomáš Was
  • LinkedIn - Tomáš Was

Provozuje: Tomáš Wasniowski - Zapsaný v Živnostenském rejstříku. - IČ: 08539545